خدمات آموزش

اجرا و مشارکت در ساخت
ژانویه 26, 2018
پروژه ها
ژانویه 26, 2018

برگزاری Workshop و آموزش نرم افزار های مهندسی عمران و معماری شامل :

اتوکد1

آموزش نرم افزار اتوکد AutoCAD

اگر بخواهیم ترسیماتی دقیق، فنی و مهندسی داشته باشیم، قطعا نام نرم افزاری همچون اتوکد در صدر لیست، قرار خواهد گرفت. نرم افزاری که سالهاست بعنوان نرم افزار شماره یک دنیا در طراحی های مهندسی و معماری مورد استفاده قرار می گیرد. قطعا یادگیری چنین نرم افزاری برای تمام مهندسین عمران، معمار، مکانیک و سایر رشته های مرتبط با ترسیمات فنی یک ضرورت محسوب می گردد. در انتها این دوره آموزش، کاربر می تواند به راحتی تمام نقشه های مربوط به ساختمان را در نرم افزار اتوکد ترسیم نماید.

آموزش ایتبس2

آموزش نرم افزار ETABS

ETABS یک نرم افزار مخصوص ، جهت تحلیل و طراحی سازه های ساختمانی می باشد. قابلیت این نرم افزار جهت تحلیل و طراحی این نوع سازه ها جهت گیری شده است. تمام المان های یک ساختمان برای برنامه شناخته شده هستند. در انتها این دوره، کاربر توانایی تحلیل سازه، طراحی سازه و بهینه سازی سازه با استفاده از الگوریتم متلب را به صورت کاربردی دارد.
CSI SAFE3

آموزش نرم افزار SAFE

CSI SAFE نرم افزاری مفید و کاربردی جهت طراحی کف بتنی و سیستم های بنیادی می باشد که در حوزه های مختلف فرایند طراحی مهندسی ، از طرح کلی قالب بندی گرفته تا معرفی جزئیات کامل ترسیم در محیطی ساده و قابل درک، مورد استفاده می باشد.
sap 20004

آموزش نرم افزار SAP2000

برنامه سپ یک برنامه بسیار قدرتمند برای تحلیل و طراحی دقیق انواع سازه‌ها می‌باشد. این برنامه قادر به تحلیل استاتیکی و دینامیکی، تحلیل بار زنده برای پل ها، تحلیل خطی و غیر خطی، تحلیل و طراحی المان‌های سازه‌ای مختلف می‌باشد. لذا تسلط کافی بر این برنامه آسان و کاربردی اما دقیق می‌تواند برای مهندسان عمران برای مدلسازی آنالیز و طراحی المان‌ها و سازه‌ها مختلف بسیار مهم باشد دید پویا تر و ملموس تری از اثر بارگذاری‌های مختلف بر سازه و عناصر آن برای آن‌ها فراهم می‌آورد.
abaqus5

آموزش نرم افزار ABAQUS

استفاده از نرم افزار ABAQUS با وجود اینکه مجموعه قابلیتهای بسیار گسترده ای را در اختیار کاربر قرار می دهد، کار نسبتا ساده ای می باشد. پیچیده ترین مسایل را می توان به آسانی مدل کرد. در ABAQUS طیف وسیعی از المانها قابل استفاده است که از این جهت توانایی بسیار زیادی را به کاربر می دهد تا بتواند انواع مختلف مسایل را مدل کرده و تحلیل نماید.
matlab6

آموزش نرم افزار MATLAB

متلب یکی از زبان های سطح بالا با تمرکز بر تکنیک های محاسباتی است. این نرم افزار محیطی مناسب برای انجام عملیات های ریاضی ٬ تحلیل های آماری ٬ بهینه سازی های ایجاد محیط های ویژوال و برنامه نویسی آن را همزمان فراهم کرده است. در این دوره، نرم افزار MATLAB به صورت مقدماتی و سپس برای تکمیل دوره متناسب با نیاز کاربر در زمینه مهندسی عمران به صورت پیشرفته آموزش داده می شود.
AnyLogic7

آموزش نرم افزار AnyLogic

تنها نرم افزار موجود در بازار است که سه مدل شبیه سازی (System Dynamics, Agent Based, and District Events) را می توان به صورت همزمان استفاده کرد. زبان برنامه نویسی این نرم افزار جاوا است و به صورت شی گرا تعریف می شود. محیط نرم افزار بسیار راحت و آسان است. این نرم افزار را می توان در زمینه های مدیریت مانند مدیریت منابع آب، مدیریت حمل و نقل و ... استفاده کرد. زبان برنامه نویسی نرم افزار Anylogic بسیار منعطف بوده و با استفاده از آن می توان پیچیده ترین فرآیند های کسب و کار، اقتصادی و سیستم های اجتماعی را با در نظر گرفتن جزئیات در هر سطح مورد دلخواه شبیه سازی نمود. با استفاده از اجزای از پیش طراحی شده Anylogic می توان بسیاری از سیستم های تولیدی و لجستیکی، فرآیند های کسب و کار، منابع انسانی، رفتار مشتریان را به گونه ای شبیه سازی نمود که بیشترین تطلابق را با رفتار این سیستم ها در واقعیت داشته باشد.
VENSIM8

آموزش نرم افزار Vensim

نرم افزار Vensim مرتبط با بحث تحلیل سیستم ها است. با استفاده از این نرم‌افزار، می‌توانید مدل‌های دینامیکی را آنالیز کنید و آن‌ها را توسعه دهید. نرم افزار Vensim یکی از معتبرترین نرم افزارهای موجود در زمینه مبانی تفکر سیستمی و متدولوژی سیستم های پویا (سیستم داینامیک ) می باشد. ما علاوه بر آموزش مقدماتی vensim , نحوه ورود اطلاعات ،تحلیل پروژه های مرتبط و نحوه شبیه سازی این نرم افزار را آموزش می دهیم. ونسیم، نرم افزار شبیه سازی به منظور بهینه سازی عملکرد سیستم های واقعی می باشد.
rhinoceros9

آموزش نرم افزار Rhinocros

ین نرم افزار نیز مانند نرم افزار های دیگر قادر به طراحی سه بعدی های زیبا می باشند دقت زیاد این نرم افزار باعث شده است که بین نرم افزار های دیگر به کرسی رقابت بنشیند. نرم افزار راینو(Rhinoceros) یک نرم افزار طراحی سه بعدی یا به عبارت بهتر نرم افزار طراحی صنعتی است.برای مدل سازی صفحات وحجم های پیچیده از راینو استفاده میشود. چند برتری های راینو نسبت به نرم افزار های مشابه خود: محیط برنامه طوری طراحی شده است که کاربر می تواند به راحتی با فرمان ها و ابزار ها ارتباط برقرار سازد. این نرم افزار از دقت بالایی برخوردار است و به خوبی فایل های تولید نرم افزار های دیگر را میپذیرد. راینو دارای دستوراتی منحصر به فرد بوده و کمتر نرم افزاری از این مزیت برخوردار است.سرعت بالای این نرم افزار دیگر ویژگی است که آنرا “خاص” نموده است.
3DSmax10

آموزش نرم افزار 3D MAX

Autodesk 3ds Max محصولی از شرکت Autodesk است که یکی از قویترین و پیشرفته ترین برنامه ها در زمینه طراحی سه بعدی و انیمیشن سازی به شمار می رود . این برنامه به مدد داشتن ابزارهای کارا و قدرتمند در بسیاری از صنایع به ویژه بازیهای رایانه ای و طراحی و خلق جلوه های ویژه در فیلمها بسیار پرکاربرد است .این برنامه به شما این امکان را می دهد تا طرحها، اجسام و کاراکترهای سه بعدی و همچنین انیمیشن های زیبا و با کیفیت بسیار بالا را در مدت زمان کوتاهی خلق کنید. مهندسان می توانند به راحتی طراحیهای خود در محیط اتوکد را وارد این برنامه کرده و نمای سه بعدی طرح خود را ایجاد کنند و با چاپ آن، نمای کلی طرح خود را قبل از اجرا به مشتریان خود نشان دهند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE